Menü

Hızlı Erişim & Quick accessÖzet


SPOR TESİSLERİNİN İŞLETMESİ ANKARA ÖZEL YÜKSELİŞ KOLEJİ SPOR
Spor tesisleri, spor faaliyetlerinin yapıldığı, sporcuya ve spor severe hizmet sunan mekanlardır. 28 Mayıs 1986 tarih ve 19120 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlanmasıyla Ankara Valiliği ve İl Bölge Müdürlüğü'nün izniyle 15 Haziran 1991 yılında Yükseliş Koleji Spor tesisleri faaliyete geçmiştir. Ankara Söğüt özü mevkiinde hizmet veren Yükseliş Koleji Spor tesisleri 60.000 m2 kapalı olmak üzere 63.000 m- alanda inşa edilmiştir. Olimpik yüzme havuzu, alt ve üst salon içinde tenis kortu, bu pateni sahası, basketbol, voleybol, hentbol ve dokuz adet antrenman potası olan kapalı salon, iki adet sauna, bir adet kondisyon ve aerobik salonu, halı sahası ve su topu takımları, dalgıçlık ve cankurtaran kursları ve diğer spor dallarında ücretli belirlenmiş programlar dahilinde profesyonel anlayış içinde hizmet sunulmaktadır. Yükseliş Koleji Spor tesisleri Yönetim sistemi, tesisler genel müdürü, ön büro müdürü, su sporları genel müdürü, spor müdürü ve idari personel ve branş antrenörleri ile spor severlere ve sporculara hizmet vermekteler.

Anahtar Kelimeler
Spor Tesisleri, Yükseliş Koleji

Gelişmiş Arama & Advanced Search


Duyurular & Announcements

  Ocak 2018

  Ocak  2018 Sayısı, online olarak yayınlanmıştır.

   


  İstatistik (Mayıs 2014)

  Bilgi için; ana sayfadaki haberlere gidiniz.


  12.12.2017 tarihinden itibaren çalışmalarınızı http://dergipark.gov.tr/pauefd adresi üzerinden gönde
  Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dergisi Emerging Sources Citation Index (ESCI) tarafından taranmakta ve dizinlenmektedir.
   
  Pamukkale University Journal of Education is indexed and abstracted in Emerging Sources Citation Index (ESCI).

  Dergimiz Dergipark sistemize taşınmıştır. Lütfen çalışmalarınızı burya yüklemeyiniz

  Çalışmalarınızı http://dergipark.gov.tr/pauefd adresi üzerinden gönderiniz


  ANDROİD UYGULAMASI

  Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dergisi mobil sürümü artık yayında.Adres : Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Kınıklı-Denizli/TÜRKİYE
Eposta :pauefdergi@pau.edu.tr

Web Yazılım & Programlama Han Yazılım Bilişim Hizmetleri